www.cvonline.hu
Üzemeltetési szakmérnök (Erősáramú villamosmérnök)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.26.
Jelentkezési határidő: 2014.03.28.
Hirdetés azonosító: 740722
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk a magyar piacon meghatározó szerepet tölt be az épületfelügyeleti rendszerek, informatikai infrastruktúra és energiahatékonysági szolgáltatások nyújtása terén. Dinamikusan fejlődő üzemeltetési csaptuk bővítése okán új munkatársat keres Üzemeltetési szakmérnök pozícióba.

Feladatok:

- A telepített adatközponti, géptermi rendszerek, eszközök beállításának, beüzemelésének leszervezése, ellenőrzése (tesztelés)
- A projekt keretében telepített rendszer éles indítás előtti ellenőrzése (próbaüzem), jegyzőkönyvek kiállítása
- Üzemeltetési és karbantartási szerződések előkészítése, műszaki specifikációja, szerződés szerinti munkavégzés szervezése, végrehajtása
- Ütemterv szerinti megelőző karbantartások megszervezése, dokumentálása, számlázás előkészítése
- Eseti javítások szükség szerinti elvégzése
- Folyamatos kapcsolattartás a Megrendelő üzemeltetőivel, valamint a karbantartói alvállalkozókkal
- Tervezett üzemeltetési felülvizsgálatok végzése, riportok (PUE) készítése, javaslattétel az energiahatékonyság javítására
- Meglévő rendszerek, auditálása
- Heti rendszerességgel üzemeltetési készenlét ellátása
- Oktatási terv készítése, oktatások tartása üzemeltetői személyzet részére
- Közreműködés az üzemeltetési ajánlatok szakmai tartalmának és árkalkulációinak elkészítésében

Követelmények
- Erősáramú szakterületen szerzett villamosmérnöki diploma,
- Adatközpont, számítógépterem, magas rendelkezésre állású ipari vagy technológiai környezetben szerzett min. 3 éves üzemeltetési gyakorlat,
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret, egyéb nyelvvizsga (német, orosz) előny
- Karbantartási, szerviz, hibaelhárítási feladatok önálló végzése, szervezése