www.cvonline.hu

ÜZEMELTETÉSI REFERENS

  • A hirdetés 209 napja lejárt

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató vállalat menedzser és rendszer szemléletű, felelős gondolkodású,

munkatársat keres 6 órás munkarendbe.

Feladatok:

  • Saját tulajdonú és bérelt ingatlanok teljes körű adminisztrációjának kezelése
  • Ingatlan szemlék és karbantartások ütemezése, lebonyolítása
  • Mért adatok alapján statisztikák készítése majd riportolás a vezetőség irányába
  • Javaslattétel a kiegészítő karbantartások (cserék) elvégzésére
  • Elvégzett feladatok dokumentálása

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret
  • Ingatlan fejlesztés/üzemeltetés terén szerzett tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Társasház kezelői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegen nyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő munkahely egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalkozásnál
  • versenyképes fizetés
  • összetartó, dinamikus csapat
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő