www.cvonline.hu

Üzemeltetési operátor

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 539916

Megbízó partnervállalatunk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A Mályi-Kistokaj-Miskolc geotermikus termálvízrendszer üzemeltetése,
  • Termelőkutak, hőközpontok, távvezeték üzemeltetése,
  • Fejlett irányítástechnikai rendszer munkaállomáson keresztüli üzemeltetése,
  • Kötelező ellenőrzések elvégzése napi, heti és havi bontásban,
  • Napi, heti, havi jelentések készítése,
  • Kapcsolattartás a távhő szolgáltatóval,
  • Kisebb javítási munkák elvégzése.
Elvárások:
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség (kazángépész vagy erőművi gépész vagy hőközpont és hálózat kezelő vagy villamos gép és berendezés kezelő vagy kalorikus gépész),
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat a távvezetéki rendszerek, forgógépek, szivattyúk, forró víz vagy gőz rendszerek üzemeltetésében,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalat,
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek (MS Office),
  • Határozott fellépés,
  • Kiváló probléma felismerő és megoldó képesség,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Precizitás,
  • Terhelhetőség,
  • Megbízhatóság, tiszta erkölcsi bizonyítvány,
  • Jó műszaki érzék.
Amit kínálunk:
  • Biztos vállalati háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Személyre szabott juttatási csomag.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Egyéb:
  • Munkaidő: jellemzően napi 4 óra, alkalmanként ügyelet
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a munkakör megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc