www.cvonline.hu

Üzemeltetési Munkatárs [ZFCT-ÜM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.03.13.
Hirdetés azonosító: 610383

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális vállalat Veszprém megyei gyártó telepére keresünk Üzemeltetési munkatársat.

Feladatok

- a telephely ingatlanjainak, épületeinek üzemeltetése, energiaellátásának üzemben tartása
- gépészeti és villamos energiai berendezések napi szintű felügyelete
- épületgépészeti berendezések karbantartásának ellátása, felügyelete és szervezése: hűtő-fűtőberendezések, villamos energia átalakítók, Sprinkler
- specifikációk készítése új berendezések telepítéséhez
- karbantartók, alvállalkozók tendereztetése, árajánlatok átnézése, kivitelezés irányítása,
- gépjárművek karbantartása
- biztonsági szolgálat irányítása

Elvárások

- felsőfokú villamosmérnöki végzettség
- legalább 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- jó kommunikációs és döntési készség, határozottság, felelősségtudat
- felhasználói szintű PC ismeret
- legalább alap szintű angol nyelvtudás

Egyéb

- a régióban kiemelt bérezés és juttatási csomag
- stabil cég
- multinacionális szervezet
- modern környezet

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió