www.cvonline.hu

Üzemeltetési mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.12.29.
Hirdetés azonosító: 996526

Megbízónk fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi. Kutatás-fejlesztési tevékenységének bővítéséhez budapesti telephelyére keresünk üzemeltetési mérnök munkatársat.

Feladatok:

-Napi kapcsolattartás az alvállalkozókkal, munkamegrendelések koordinálása
-Elvégzett munkák ellenőrzése, átvétele
- megrendelések készítése SAP-ban
-Statisztikák, kiértékelések és beszámolók készítése
-A facility manager helyettesítése
-Energia adatok gyűjtése és kiértékelése
-Hulladék szállítás, hasznosítás szervezése, szállítólevelek írása
-Bővítések, átépítések megrendelése, felügyelete

Elvárások:

-Szakirányú felsőfokú (pl. épületgépész) végzettség
-Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
-MS Office programok ismerete
-Magabiztos, aktív angol és/vagy német nyelvtudás
-Megbízható, nyitott személyiség
-Képesség az önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- multinacionális környezet
- fejlődési lehetőség
-német nyelvi kurzus

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a