www.cvonline.hu

Üzemeltetési mérnök

  • A hirdetés 383 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

üzemeltetési mérnök

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • A telephely üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos feladatok koordinálása,
  • Épületek és épületgépészeti rendszerek üzemeltetésének és karbantartásának koordinálása,
  • Berendezési- és infrastrukturális változások szervezése, felügyelete és az ezzel kapcsolatos dokumentációk elkészítése/ karbantartása,
  • Berendezési tervek készítése LEAN gyártásszervezési elvek alapján,
  • Napi kapcsolattartás a szállítókkal és a szolgáltatókkal,
  • Statisztikák, kiértékelések és beszámolók készítése,
  • Társosztályokkal való együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns 1-3 éves tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret,
  • Kiváló szervező készség,
  • MS Office programok ismerete,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Képesség az önálló munkavégzésre.

Előny:

  • Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • cafeteria,
  • céges telefon,
  • modern, fiatalos környezet,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • saját ötletek megvalósítása,
  • bónusz.

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő