www.cvonline.hu

ÜZEMELTETÉSI MENEDZSER

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 996108

A létesítménygazdálkodási, épületüzemeltetési, épülettakarítási piacon több évtizede működő, magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport munkatársat keres az alábbi vezetői pozíció betöltésére:

Amit Ügyfelünk kínál:

  • jó munkahelyi légkör;
  • önálló döntési jogkör;
  • fejlődési lehetőség;
  • céges rendezvények;
  • hosszú távú, biztos munkahely;
  • korrekt bérezés.

Feladatok:

  • Épületüzemeltetési tevékenység koordinálása;
  • pályázati anyagok, árajánlatok készítése, tendereken való részvétel;
  • költségek kalkulálása, kontrollálása;
  • exkluzív partneri körünkkel történő kapcsolattartás, az együttműködési lehetőségek folyamatos bővítése;
  • piaci részesedésünk további növelésében való aktív részvétel;
  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész-, vagy építészmérnök, előny FM másoddiploma);
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat;
  • Facility Management Szoftver ismerete (CAFM);
  • Angol és/ vagy német nyelvtudás;
  • Önállóság, elkötelezettség, rugalmasság;
  • Szolgáltatói szemlélet, kreativitás, agilitás

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük  fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet küldje el részünkre.

Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését a tárgymezőben!

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió