www.cvonline.hu

Üzemeltetési Menedzser

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1014086

Feladatok:

  • Épületüzemeltetési tevékenység koordinálása
  • pályázati anyagok, árajánlatok készítése, tendereken való részvétel
  • költségek kalkulálása, kontrollálása
  • exkluzív partneri körünkkel történő kapcsolattartás, az együttműködési lehetőségek folyamatos bővítése
  • piaci részesedésünk további növelésében való aktív részvétel
  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépész-, vagy építészmérnök, előny FM másoddiploma)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Facility Management Szoftver ismerete (CAFM)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önállóság, elkötelezettség, rugalmasság
  • Szolgáltatói szemlélet, kreativitás, agilitás

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör
  • nívós szervezeti kultúrájú csapat
  • önálló döntési jogkör
  • versenyképes jövedelem

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet várjuk. Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését!

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió