www.cvonline.hu
Üzemeltetési Koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.06.
Jelentkezési határidő: 2015.05.09.
Hirdetés azonosító: 925672
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ipari létesítmény üzemeltetéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióra jelöltet:

Munkakör részletezése, feladatok:
- Ipari létesítmények fenntartása, üzemeltetése
- Üzemeltetési feladatok ellenőrzése
- Egyeztetés az üzemeltetést végző alvállalkozókkal, partnerekkel
- Felújítási munkák tervezésének elősegítése
- Telepített üzemeltetési berendezések állapotának nyomon követése,meghibásodás és rongálások miatti javítások/cserék lebonyolítása, koordinálása
- Törvényi és iparági szabályok és szabványok ismerete és alkalmazása, betartatása az alvállalkozókkal, partnerekkel
- Jelentések készítése a hatóságok felé

Munkavégzés helye: buapesti székhely, vidéki telephelyek látogatása

Követelmények
Elvárások:
- Mérnöki diploma (építőmérnöki, közlekedésmérnöki, villamos- gépészmérnöki végzettség)
- Önálló munkavégzés
- Jó műszaki érzék, nyitottság új műszaki ismeretekre
- Ipari létesítmény fenntartásban és üzemeltetésben való tapasztalat
- MS Office, Windows felhasználói szintű ismerete
- Társalgási szintű műszaki angol nyelvismeret
- B típusú jogosítvány, vezetési rutin