www.cvonline.hu

ÜZEMELTETÉSI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 1189 napja lejárt

Az Autonet cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó- és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1000 fős csapat, 140 márkás termékportfólió jellemzi.

Autonet Import Magyarország Kft. DUNAKESZI KÖZPONTJÁBA

ÜZEMELTETÉSI KOORDINÁTORT

keresünk, aki tudásával és lelkiismeretes munkájával hozzájárul vállalatunk sikeréhez.

Feladatok:

  • cégközpont és a regionális központok teljes körű műszaki/üzemeltetési felügyelete,
  • üzemeltetéshez kapcsolódó beszerzések koordinálása,
  • teljes körű flottakezelés,
  • bérleti és adásvételi szerződések kezelése,
  • jóváhagyott ingatlan és gépjármű felújítási, karbantartási igények lebonyolítása,
  • biztonságtechnikai rendszerek karbantartása, felügyelete,
  • a kapcsolódó munka-és tűzvédelmi feladatok ellátása külső tanácsadó cég bevonásával,
  • a tevékenységével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • középfokú/felsőfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben, létesítményüzemeltetési területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat,
  • projektmenedzsment gyakorlat,
  • önállóság, gyors helyzetfelismerő képesség,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • elhivatottság.

Amit kínálunk:

  • feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások,
  • modern, jól felszerelt irodai környezet
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, hosszútávon szeretne egy lelkes, fiatalos csapat tagja lenni, a bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk pályázatát az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő