www.cvonline.hu

Üzemeltetési koordinátor – határozatlan időre

  • A hirdetés 122 napja lejárt

Üzemeltetési koordinátor– határozatlan időre

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a cégen belül, illetve külső partnerekkel
  • Pénzügyi és belső működés hatékonyságát támogató kimutatások, kalkulációk készítése
  • Számlák, teljesítési igazolások ellenőrzése
  • Értekezletek előkészítése és prezentációk összeállítása a menedzsment számára
  • Részvétel értekezleteken, jegyzőkönyvek megírása, összefoglalók elkészítése
  • A partnerek szerződéseivel összefüggő back office feladatok ellátása
  • Partnerek tájékoztatása, adategyeztetés írásban, és telefonon
  • Üzleti partnerek és vendégek fogadása, ellátása
  • Egyéb ad hoc jellegű feladatok

Munkakör ellátásával kapcsolatos általános elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati back office munkában való jártasság
  • Számlázási rendszerekben, koordinációjában gyakorlati tapasztalat
  • Szervező, koordináló képesség,
  • Kapcsolatteremtő képesség, dinamikus személyiség
  • Ellenőrzőképesség, precizitás, prioritások kezelése
  • Intenzív, magas szintű PC felhasználói jártasság (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Internet)
  • A szakterület munkafegyelmének betartása
  • Az üzleti partnerekkel való udvarias kapcsolattartás és segítőkészség
  • Terhelhetőség, stressz,- és monotonitástűrő képesség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Gépírás-tudás előny

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Szerződés jellege: határozatlan idejű, teljes munkaidőben (napi 8 óra)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével kérjük, juttassa el az alábbi email címre.

Helyek Budapest
III. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol