www.cvonline.hu

Üzemeltetési karbantartó

  • A hirdetés 668 napja lejárt

 Fevita Hungary Zrt

Tradicionális élelmiszer feldolgozással foglalkozó, 100%-os magyar tulajdonban levő vállalat keres munkatársat

 munkakörbe

munkaidőkeretben történő munkavégzésre.

Feladata :

  • Gyorsfagyasztó berendezések kezelése,
  • hűtőkompresszorok ellenőrzése és felügyelete,
  • vízellátás és kazánház üzemeltetés,
  • gépészeti, valamint egyéb karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • műszaki végzettség érettségi vizsgával (géplakatos)
  • számítógép felhasználói szintű ismeretek
  • megbízhatóság
  • élelmiszerüzemi higiéniai követelményeknek való megfelelés

Előny:

  • hűtőházi tapasztalat
  • ammóniás hűtőrendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati környezet
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát 2015. december 19. napjáig az alábbi e-mail címre.

8000 Székesfehérvár, Raktár út 1.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő