www.cvonline.hu

Üzemeltetési karbantartó

  • A hirdetés 473 napja lejárt

Fevita Hungary Zrt
Tradicionális élelmiszer feldolgozással foglalkozó, 100%-os magyar tulajdonban levő vállalat keres munkatársat

üzemeltetési karbantartó

munkakörbe,
több műszakban,
munkaidőkeretben történő munkavégzésre.

Feladata :
Gyorsfagyasztó berendezések kezelése, betanulás után ammóniás hűtőrendszer, vízellátás, kazánház és préslevegő rendszer üzemeltetése, valamint gépészeti karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség, érettségivel
  • hajlandóság önálló munkavégzésre
  • megbízhatóság
  • élelmiszerüzemi higiéniai követelményeknek való megfelelés

Előny:

  • ipari hűtőgépkezelő és kazánfűtő végzettség és tapasztalat
  • hegesztői vizsga és gyakorlat
  • ammóniás hűtőrendszerek ismerete
  • számítógép felhasználói szintű ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati környezet
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő