www.cvonline.hu
Üzemeltetési karbantartó (Referenciaszám: PJ3591)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.08.28.
Jelentkezési határidő: 2015.08.30.
Hirdetés azonosító: 932084
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Üzemeltetési karbantartó

munkakörbe

Feladat:

Fagyasztógépek kezelése, hűtőgépkezelői, gépészeti, kazángépészeti szakmunka és egyéb üzemeltetési karbantartói feladatok

Elvárások:

- műszaki végzettség érettségi vizsgával

- ipari hűtőgépkezelő és/vagy kazángépész végzettség

- minimum 2 év hűtőgépkezelői szakmai tapasztalat

- számítógépes felhasználói szintű ismeretek

- megbízhatóság

- élelmiszerüzemi higiéniai követelményeknek való megfelelés

Előny:

- hűtőházi tapasztalat

- ammóniás hűtőrendszerek ismerete

Amit kínálunk:

- stabil, folyamatosan fejlődő vállalati környezet

- versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Turán Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése