Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

ÜZEMELTETÉSI KARBANTARTÓ (HR7578773X)

Különösen igényes vagy a munkádra?

Rendelkezel kiemelkedő színvonalú referenciákkal üzemeltetési és karbantartási területen?

Szeretnél az egyik legnívósabb magyar cégcsoport üzemeltetési csapatába tartozni, különleges ingatlanokkal dolgozni?

MEGBÍZÓNK:

Partnercégünk az egyik legnagyobb magyar tulajdonú külföldön is jelen lévő cégcsoport tagjaként ügyviteli szolgáltatásokat és háttértámogatást nyújt a cégcsoport tagjainak. Belső szolgáltató központként egyebek mellett az üzemeltetés valamint a biztonsági szolgálat területén biztosítják a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Átlagon felüli munkakörnyezet és rekreációs lehetőségek (sportolási lehetőség, biliárd, csocsó)
  • Kölcsönös rugalmasság
  • Átlagon felüli bércsomag, cafetéria, kiküldetési díj

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Hibamegelőző, hibaelhárító, korszerűsítő és állagmegóvó munkálatok elvégzése
  • Projekt jelleggel külföldön végzendő munkálatok vállalása körülbelül két hetes időtartamban, a partnercég által biztosított kiutazással (ingatlanok találhatóak Nyugat-Európában és az Egyesült Államokban)
  • Gépészeti, erős és gyenge áramú rendszerek felügyelete, gondoskodás azok hibamentes működéséről- lehetőség szerint
  • Anyagbeszerzés és szállítás, ezzel kapcsolatos hivatali ügyintézések
  • Megegyezés szerint ügyelet, rendelkezésre állás vállalása, egyenletesen elosztott terheléssel
  • Igény esetén külsős karbantartók munkájának támogatása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Legalább 3 éves tapasztalat magas színvonalú ingatlanok karbantartásában és üzemeltetésében (luxus hotelek, presztízs irodaházak)
  • Középfokú végzettség – szakiskolai vagy szakközépiskolai
  • Lehetőség szerint kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, proaktív és felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatjátékos személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Francia nyelv ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

A Get Work Trend csapata Köszönjük!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása