www.cvonline.hu

Üzemeltetési és Karbantartási Vezetőt

Régió:

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.01.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.25.
Hirdetés azonosító: 1084785

Üzemeltetési és Karbantartási Vezető pozícióba keresünk munkatársat magyar hátterű, multinacionális tevékenységet folytató partnerünk szegedi központjába. Partnerünk a vegyipari és kozmetikai termékek gyártásában tevékenykedik és az üzemeltetési folyamatok koordinálása céljából keresi az említett Üzemeltetési és Karbantartási Vezetőt.

Partnerünk támogató vezetés, kimagasló alapfizetést, fiatalos csapatot és kihívásokkal teli mindennapokat kínál a leendő munkavállaló számára.

Az Üzemeltetési és Karbantartási Vezető legfontosabb feladatai:

  • Az ingatlanok és géppark állagmegőrző karbantartási tervének összeállítása és teljesülésének felügyelete
  • Biztonságos munkakörnyezet kialakítása
  • Hatékonyságnövelés
  • Irányítja a gyárhoz tartozó gépek, berendezések, termelőeszközök karbantartását, kapcsolatot tart a szervizelésben érintett külső cégekkel
  • Irányítja a karbantartók munkáját, felügyeli a munkálatokat, elkészíti a szükséges dokumentációt
  • A munkavédelmi, tűzvédelmi, higiéniai, biztonságtechnikai és rendészeti szabályok üzemi területen való betartatása
  • A telephelyre és az üzemre vonatkozó engedélyeket, műszaki leírásokat naprakészen tartja
  • A munkavállalók folyamatos oktatását, képzését lebonyolíttatja
  • Az ingatlanfejlesztési beruházások lebonyolítását előkészíti és koordinálja

 Legfontosabb elvárások az Üzemeltetési és Karbantartási Vezetővel szemben:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat FMCG előállító üzemben (vegyipar, élelmiszer, gyógyszergyártás)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott, megbízható személyiség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

 Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.