www.cvonline.hu

Üzemeltetési és karbantartási munkatárs

  • A hirdetés 1271 napja lejárt

Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, hat szinten. Az épületben szintenként 8-10 üzlethelység, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építettünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében taláható exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • Luxus üzletház folyamatos műszaki és esztétikai megfelelőségének fenntartása, biztosítása,
  • Időszakos karbantartások elvégzése/elvégeztetése,
  • Hibamegelőző, és hibaelhárító, állagmegóvó munkálatok elvégzése, szükség szerint megszervezése,
  • Kisebb korszerűsítési munkálatok elvégzése, megszervezése, külsős munkavállalók felügyelete,
  • Az épület és környezetének folyamatos rendben tartása, ápolása, hibák, rendellenességek feltárása, megszüntetése,
  • Gépészeti, erős és gyenge áramú rendszerek felügyelete, gondoskodás azok hibamentes működéséről,
  • Anyagbeszerzés és szállítás, ügyintézés.

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett középfokú végzettség,
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat üzemeltetés területén új építésű, nagy alapterületű ingatlanokon,
  • Alapvető gépészeti, villamossági, illetve számítástechnikai, hálózati ismeretek, illetve gyakorlati tapasztalatok,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Lelkes és jó problémamegoldó személyiség,
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes, luxus környezet és szemléletmód,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Üzemeltető cégnél szerzett szakmai tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésedet,az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő