www.cvonline.hu
Üzemeltetési és karbantartási csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.08.19.
Hirdetés azonosító: 1071264
lejárt

Fejér megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A fröccsöntőgépeken és automatizálási berendezéseken, valamint üzemberendezéseken önállóan végzett hibakeresés, karbantartás és javítás
  • A gépek és berendezések optimalizálási lehetőségének vizsgálata és kihasználása
  • A karbantartási dolgozók szakmai irányítása
  • Aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák, problémák elhárításában
  • A minőség és a termelékenység szem előtt tartása
  • Létszám és szabadság tervezés

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Befejezett szakmai tanulmányok villanyszerelő vagy gépész területen több éves szakmai tapasztalattal
  • Jó hidraulikus, pneumatikus ismeretek és magabiztos PC ismeret
  • Találékonyság, kreativitás, új ismeretek iránti érdeklődés
  • Csapatmunkára való készség, felelősségtudat, határidők pontos betartása
  • Erős konfliktuskezelési képesség, valamint határozott jellem
  • Szabálykövetés és a szabályok kivétel nélküli betartatása

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Tapasztalat PLC programozásban
  • Gyártástámogató és probléma megoldó rendszerek ismerete
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Habosító, vibrációs hegesztő és fröccsöntő gépek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Hosszú távú lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.