www.cvonline.hu

Üzemeltetési és beszerzési vezető

  • A hirdetés 310 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

ÜZEMELTETÉSI ÉS BESZERZÉSI VEZETŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • A területen dolgozó kollégák munkájának irányítása
  • Kereskedelmi tárgyalások lefolytatása a partnerekkel
  • Döntés előkészítés, javaslat tétel (beruházások,szerződések előtt)
  • Szabályozottság kialakítása, folyamatok felügyelete
  • Kapcsolattartás partnerekkel, más szakmai területekkel
  • Éves terv készítése, terv/tény adatok értékelése, riportolás
  • Értékhatárt meghaladó beruházások (pl.fiókfelújítás) szakmai felügyelete
  • Logisztikai feladatok szervezése

Elvárások a pályázóval szemben:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3 év üzemeltetési, beszerzési vagy logisztikai területen eltöltött idő
  • Kiváló elemző készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság és precíz munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (ECDL)
  • Járművezetési engedély (B kategória) járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Kápolnásnyék

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajz, motivációs levél, bizonyítvány másolat és bérigény elküldésével az alábbi e-mail címre. A tárgyba kérjük feltüntetni: „üzemeltetési és beszerzési igazgató“

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő