www.cvonline.hu

Üzemeltetési csoportvezető

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 855902

Flex állások

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

ÜZEMELTETÉSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • A karbantartói / üzemeltetői feladatok és beruházási projektek koordinációja és irányítása.
  • Az üzemeltetési csapat munkájának koordinálása, feladatok, munkarend meghatározása
  • Gépek- berendezések üzemben tartása, üzemeltetési idő nyomon követése, kezelése
  • Megelőző karbantartási tervek készítése, kezelése
  • A karbantartáshoz szükséges mindennemű mechanikus tartalék alkatrész és segédanyag beszerzésének kezdeményezése, a költségek precíz tervezése és nyilvántartása.
  • Hibák feltárása, javaslattétel a javításra, ütemezésére és a javítás költségére
  • Tervezett vagy terven felüli üzemeltetési feladatok szükségszerű kivitelezése
  • Különböző hatóságokkal, közművekkel, szaktanácsadókkal történő kapcsolattartás
  • Költségvetési budget készítése, követése és betartása.
  • Javaslat tétel a költségtakarékosság és a fejlesztések tekintetében
  • Külső vállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Törvényi megfelelőség ellenőrzése és betartatása
  • Proactive Energy management

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló középvezetői pozícióban, termelő cégnél eltöltött legalább 2-3 év tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (office)
  • Minimum alapfokú angol nyelvismeret

Előny

  • Üzemeltetéssel kapcsolatos szakmai ismeretek
  • LEAN, 5S, SixSigma ismeretek
  • Alapfokú munka-, tűzvédelmi ismeretek
  • Épületfelügyeleti rendszer ismerete

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk: