www.cvonline.hu

Üzemeltetési csoportvezető / Soft FM Manager

  • A hirdetés 776 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon. Budapesti munkahelyre keresünk kollégákat

munkakörbe

A feladatkört ellátó személy a szolgáltatás hatékony kivitelezéséért lesz felelős.

Feladatok:

  • gondoskodik a szükséges takarító csapat rendelkezésre állásáért: felvétel, betanítás
  • ellenőrzi és számon kéri a szabályok és munkautasítások betartását
  • kifogás vagy probléma esetén intézkedik
  • gazdálkodik az erőforrásokkal úgy, mint munka- és anyagráfordítás
  • rendszeresen konzultál a megbízóval
  • javaslatokat tesz a szolgáltatás jobbítására és bővítésére
  • elvégzi a kapcsolódó adminisztrációt: létszám-, óra- és költségtervet, ill. elszámolást készít
  • a havi teljesítésről összesítőt és igazolást készít a megrendelő és a vállalati belsőelszámolás részére

Elvárásaink:

  • legalább. középfokú végzettség érettségivel
  • irányítói tapasztalat
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • ELŐNY: minőségbiztosítási jártasság

Juttatások:

  • Fix alapbér és minőségi jutalék
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A pozícióra olyan jelentkezőket várunk, akik szívesen látják el a fenti feladatokat, megfelelnek az elvárásoknak, és vállalják az önálló irányítói feladattal járó felelősséget és a kötetlen munkaidőben történő munkavégzést.

Pályázni szakmai önéletrajz és rövid kísérőlevél küldésével lehet, melyben ismerteti a feladat ellátásához kapcsolódó tapasztalatait.

A páylázatokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol