www.cvonline.hu

Üzemeltetési Csapatvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 1011679

Megbízható, stabil háttérrel rendelkező partnerünkhöz keresünk üzemeltetési vezetőt

Feladatok:

-Hálózati területen dolgozó csapat operatív működésének irányítása
-Ügyfél SLA manager
-Eszkalációk és panaszok kezelése
-Szakemberek munkájának és feladatainak koordinálása
-Dokumentációk, folyamatleírások készítése
-Társosztályok szakmai támogatása
-Kollégák teljesítményértékelése és fejlesztése
-Megfelelő beosztás managment

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú végzettség, hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
-Legalább 3 év tapasztalat hálózati területen (CISCO routers, switches, Telco, SIP, Unix, TCP/IP, VoIP, Sniffer tracing, Netcool, Zabbix)
-Hálózati protokollok ismerete
-Általános IT ismeretek és azok alkalmazása gyakorlatban
-ITIL alapú szolgáltatási modellben történő munkavégzés
-Proaktív és konstruktív hozzáállás
-Angol nyelv társalgási szintű ismerete
-Vezetői készségek, jó érzék a people managment-hez

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
-Fejlődési lehetőség modern munkakörnyezetben
-Dinamikus csapat
-Hosszútávú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a