www.cvonline.hu
Üzemeltetési asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.02.16.
Jelentkezési határidő: 2015.02.17.
Hirdetés azonosító: 896965
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Egészségügyi szolgáltató szektorban működő, kiemelkedő piaci és szakmai háttérrel rendelkező Partnerünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMELTETÉSI ASSZISZTENS

A leendő kolléga feladatai az alábbiak lesznek:

- A telephelyek folyamatos működéséhez szükséges feltételek teljes körű biztosítása.
- Új gépek és berendezések beszerzésének, telepítésének, üzembe helyezésének, engedélyeztetési eljárásának támogatása, az átadási dokumentáció nyilvántartása (üzembe helyezési jegyzőkönyv, átadás- átvételi jegyzőkönyv).
- A meglévő diagnosztikai gépek, berendezések, műszerek, eszközök nyilvántartása, karbantartása és javíttatása, kapcsolattartás a szervizekkel.
- A nem orvosi berendezések, bútorok, kiegészítő eszközök (pl. hűtő, kávéfőző, várótermi pad stb.) beszerzése, árajánlatkérés, szerződések előkészítése.
- A karbantartási szerződések szerinti javíttatások igénylése, nyomon követése.
- Tárgyi eszköz-nyilvántartás, leltározásban való részvétel.
- Szoros együttműködés a társaság telephelyeivel, valamint a központ társosztályain dolgozó munkatársaival (pl. pénzügy, könyvelés, marketing).
- Az üzemeltetési rendszerben a rendelések ellenőrzése, esetleges módosítása, jóváhagyása.
- A megrendelt anyagok szállításának ütemezése.
- A szervízszámlák ellenőrzése.
- Havi zárások ellenőrzése.
- Egyéb, munkaköréhez szorosan kapcsolódó logisztikai és beszerzési feladatok végzése.

Követelmények
A sikeres pályázónak mindenképp rendelkeznie kell:

- Minimum középfokú végzettséggel (ideális esetben szakirányú, de nem feltétel)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
- Középfokú angol nyelvtudással (szóban és írásban)
- Pro-aktív személyiség
- Ügyfélközpontúság
- Megbízhatóság és elkötelezettség
- Precíz munkavégzés
- Terhelhetőség

Előny:
- Üzemeltetési-karbantartási területen szerzett gyakorlat,
- 1-3 év beszerzési, logisztikai tapasztalat.