www.cvonline.hu

Üzemeltetési Asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1025584

Szolgáltató cégcsoport munkatársat keres zuglói központi irodájába, a következő pozíció betöltésére
Feladatok:

  • Igazgatók munkájának támogatása,
  • szerződések, számlák kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • prezentációk, jelentések, kimutatások készítése
  • pályázatok adminisztratív támogatása,
  • megbeszélések szervezése, jegyzőkönyvek készítése
  • irodaszerek, munkaruhák kezelése

Elvárások:
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret, (interjún teszteljük)
  • középfokú végzettség,
  • hasonló pozícióban szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • jó kommunikáció és szervező képesség,
  • terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság,
  • önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség.

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör,
  • dinamikus, összetartó csapat,
  • önálló, változatos feladatok
  • céges rendezvények
  • hosszú távú, biztos munkahely.

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség.
  • Angol nyelvtudás

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát, valamint a motivációs levelét várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió