www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1086443
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy kulturális területen működő nonprofit Kft keres munkatársat az alábbi pozícióra:

ÜZEMELTETÉSI ASSZISZTENS

azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:
  • Üzemeltetési vezető mellett adminisztrációs és gyakorlati feladatok ellátása, dokumentációk, kimutatások, jegyzőkönyvek, nyilvántartások készítése
  • Szerződéskötések előkészítése, menedzselése és egyéb operatív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Aktív adminisztratív közreműködés az üzemeltetés területén dolgozó munkatársak munkájának szervezésében, munkaügyi kimutatások vezetésében
Elvárásaink:
  • Minimum érettségi, előny a gazdasági vagy műszaki szakirányú középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban), orosz nyelvtudás előny
  • A gazdasági, üzemeltetési területen szerzett gyakorlat előny
  • Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook)
  • Megbízhatóság, magas fokú precizitás
  • Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, stressz tűrés
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Egyéb információ az állásról:
  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • A munkakör betölthető: azonnal
  • Jelentkezési határidő: 2016. november 7.
  • Budapesti lakóhely előny
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetése mellett, büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió