www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1001932
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy állami tulajdonú részvénytársaság felvételt hirdet
ÜZEMELTETÉSI ASSZISZTENS
munkakörre

Elvárások:
  • Középfokúfokú műszaki vagy üzemeltetési végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (szövegszerkesztés, táblázatkezelés)
  • Jó „csapatjátékos”, precizitás, pontos munkavégzés,
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • Terhelhetőség
Feladatok:
  • Az ingatlanüzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (dokumentációk, kimutatások, jelentések, szerződések előkészítése).
  • Beérkező iratok átvétele, ellenőrzése, azok nyilvántartásba vétele, valamint különböző dokumentációk postázása.
  • Üzemeltetés során használt táblázatok, adatbázisok és szoftverek kezelése.
  • Kapcsolattartás és egyeztetések a bérlőkkel, a kapcsolódó adatbázisok folyamatos frissítése.
  • Számlázási rendelkezések kiállítása bérleti szerződések szerint.
  • Anyagigénylések és megrendelések lebonyolítása.
  • Munka-és balesetvédelmi eszközök szavatosságának felügyelete, a pótló beszerzések lebonyolítása.
  • Új belépők üzemorvosi vizsgálat, munka- és balesetvédelmi oktatásának megszervezése.
  • Leltározásban való részvétel.
Előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.
  • Üzemeltetési területen szerzett tapasztalat.
  • TERC program ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés lehetősége
Munkavégzés helye:

Budapest  XIV. kerülete, alkalmanként fóti telephely

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió