www.cvonline.hu

Üzemeltetési adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1051006

Dinamikusan fejlődő, a hazai szolgáltatási piac egyik meghatározó vállalkozása részére keresünk munkatársat a következő munkakörbe:
Feladatok:

  • az Ügyfél gyártelepi takarítási, tisztítás-technológiai feladatainak koordinálása, ellenőrzése az üzemeltetési csapat vezetésével,
  • gyári shop működésének felügyelete,
  • optimalizálási, javítási, felújítási, megtakarítási lehetőségek feltárása, megoldások kidolgozása, valamint végrehajtása,
  • javítási munkálatok lebonyolítási folyamatainak ellenőrzése,
  • szükséges eszközök és alapanyagok beszerzése,
  • alvállalkozók kezelése, ellenőrzése,
  • beérkező számlák és teljesítési igazolások kezelése,
  • a hozzá tartozó csapat szakmai támogatása, ellenőrzése, fejlesztése,
  • beosztások, riportok készítése, rendelések (higiéniai termékek stb.) teljes körű intézése,
  • az Ügyfél szolgáltatásait érintő területeinek felelőseivel való napi szintű kapcsolattartás.

Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 3 év épületüzemeltetési gyakorlat szolgáltatói oldalon (Facility Management),
  • középfokú kommunikációképes angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret irodai alkalmazások területén (Office csomag)
  • vezetői tapasztalat (szolgáltatóiparban szerzett előny),
  • ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet,
  • önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldó készség
  • kiváló kommunikációs készség,
  • rugalmas és felelősségteljes hozzáállás.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor