www.cvonline.hu

ÜZEMELTETÉS VEZETŐ

  • A hirdetés 347 napja lejárt

A Kabinet FM Kft.
felvételt hirdet

munkakörre, tatabányai munkavégzésre.

Elvárások:

  • Felsőfokú épületgépészeti, vagy épületvillamossági végzettség,
  • Számítógépes ismeret,
  • Gépjármű vezetői engedély (B).

Előny:

  • Ipari létesítményüzemeltetési területen szerzett tapasztalat,
  • Idegen nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés már a próbaidő alatt is,
  • Havi bónusz,
  • Utazási költségtérítés,
  • Folyamatos továbbképzések,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Tiszta és igényes munkahelyi környezet.

Cégünkről: A Kabinet FM Kft. 16 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.

Jelentkezés: szakmai önéletrajz és a bizonyítvány másolatának elküldésével az alábbi e-mail címen lehetséges.