www.cvonline.hu

Üzemelési Vezető

  • A hirdetés 142 napja lejárt

Eger környékén, működő 35 szobás szállodába

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A különböző szállodai részlegek tevékenységének összehangolása, a napi üzemelés biztosítása, irányítása
  • Az egységvezetők rendszeres beszámoltatása, szükség szerint tréningezése, továbbképzése
  • Adatszolgáltatás a vendéglátásról a szállodaigazgató felé

Elvárások:

  • Felsőfokú vendéglátó ipari vagy kereskedelmi végzettség
  • Különböző kategóriájú és méretű szállodák vezetésében megszerzett, legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Vendéglátás orientált hozzáállás
  • Határozott, udvarias fellépés
  • Nyitott, kommunikatív jellem
  • Pontosság, precizitás
  • Tanulni, fejlődni akaró személyiség
  • Terhelhetőség
  • Csapatban jól dolgozni tudó egyén

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Heves
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő