www.cvonline.hu

Üzemegység vezető

  • A hirdetés 743 napja lejárt

Üzemegység vezetői állás

Van egy cégcsoport Magyarországon,:

  • ahol, nincs válság,
  • ami, európai szintű gépparkkal rendelkezik,
  • amit, folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemez.

amely:

  • éves árbevétele 1,2 milliárd Ft
  • forgalmát is és a szolgáltatási választékát folyamatosan növeli és bővíti
  • több, mint 20 éves múltra tekint vissza (Link megjelenítése)
  • Magyarországon piacvezető az egészségügyi textiltisztítás területén

Feladatok:

  • egészségügyi textiltisztítási folyamat teljes körű koordinációja
  • az üzemben dolgozók (kb. 50 fő) irányítása
  • kapacitás és a meglévő erőforrások tervezése, optimalizálása
  • termelési folyamatok optimalizálása, munkafolyamatok és mutatószámok elemzése, hatékonyság növelése, folyamat és költségoptimalizálás
  • szoros együttműködés a cég műszaki igazgatójával és a termelési vezetővel
  • meglévő partnerekkel kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • új szolgáltatás bevezetésében való aktív, konstruktív részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 5 éves középvezetői gyakorlat a termelésben
  • csapatban történő munkavégző képesség
  • problémamegoldó pro aktív szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • SAP rendszer felhasználó szintű ismerete
  • tárgyalási szinten német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, támogatás
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

Vác

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre küldje a tárgyban feltüntetve a pozíció megnevezésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő