www.cvonline.hu

Üzemanyag kontroller

  • A hirdetés 968 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • A cégcsoport üzemanyag és autópálya költségeinek feldolgozása, elemzése, pontos kimutatása;
  • Üzemanyag felhasználás ellenőrzése, ez alapján hibalisták elkészítése;
  • Időszakos és eseti jelleggel egyéb kimutatások elkészítése;
  • Társosztályok támogatása a kimutatások elkészítésével, rendszeres küldésével;
  • Kapcsolódó számlák ellenőrzése, havi zárásban való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Gazdasági területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (pénzügyi, gazdasági angol előny);
  • Microsoft alkalmazások felhasználói szintű ismerete (kimagasló Excel tudás szükséges).

Előnyt jelent

  • Fuvarozás, szállítmányozás vagy logisztika területén szerzett tapasztalat;
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat;
  • SQL ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Önálló, pontos precíz munkavégzés;
  • Gyors és logikus gondolkodás;
  • Kiváló verbális kommunikáció, tényszerű írásos kommunikáció;
  • Csapatmunkára való alkalmasság;
  • Stressz- és monotónia tűrés;
  • Terhelhetőség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol