www.cvonline.hu

UX tanácsadó

  • A hirdetés 353 napja lejárt

UX tanácsadót

keresünk az ACG Digitál növekvő csapatába.

Amilyen feladatokban részt fogsz venni erős szakmai vezetés mellett:

  • Komplex fejlesztési projektek végigvezetése igényfelméréstől, szcenárió tervezésen keresztül a prototípus elkészítéséig
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztői és grafikai divízióval a közös munka fejlesztése érdekében
  • Komplett igényfelmérésben és projekt specifikálásban szerzett tapasztalat
  • Mindennapi digitális ügynökségi munka támogatása
  • Új technológiák kutatása, tesztelése
  • Kutatások, tesztek szervezése, vezetése
  • Mérési tervek készítése, implementálása

Amit elvárunk a jelentkezőtől:

  • 1 év releváns tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Grafikusi vagy fejlesztői háttér preferált
  • Elterjedt UX szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Analitikai szoftverekben szerzett ismeretek

Jelentkezni a lenti e-mail címen tudsz, a következő információk elküldésével:

  • Szakmai CV (angol vagy magyar)
  • 2 releváns referencia link/csatolmány
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol