www.cvonline.hu

UX RESEARCHER

  • A hirdetés 206 napja lejárt

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 13 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik sikerre motiváltak és képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank Nyrt.
Marketing és üzleti területekre

munkakör betöltésére munkatársakat keres

Feladatok:

  • kutatások megtervezése, levezénylése és elemzése, és azok eredményének feldolgozása a UX designerekkel és az üzleti területekkel
  • aktív részvétel a Bank UX projektjeiben, azok kutatási támogatása
  • (ügyfél és stakeholder interjúk készítése, persona alkotás, prototípusok tesztelése, usability és szemkamerás tesztek készítése stb.)
  • közreműködés a belső üzleti területek felől érkező klasszikus kutatási igények kiértékelésében
    • önálló (elsősorban kvalitatív) piackutatási projektek menedzselése saját belső erőforrással
      • módszertan meghatározása, guide szerkesztése, interjúk/csoportok moderálása, eredmények feldolgozása, prezentálása
    • VAGY külső ügynökség bevonásával
      • kutatási brief megírása, értékelési szempontrendszer kidolgozása, ügynökségi ajánlatok összehasonlítása és a legmegfelelőbb kiválasztása, ügynökség menedzselése és szakmai teljesítésének ellenőrzése, közreműködés az eredmények prezentálasában a belső üzleti terület számára
  • projektek adminisztrálása

Akit keresünk:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik (közgazdasági/szociológiai/pszichológiai)
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalatra tett szert ügynökségnél
  • tapasztalattal rendelkezik agilis csoportban való munkavégzésben
  • magabiztosan használja az MS Office alkalmazásokat
  • nyitott, komplex, analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • munkájában pontos, precíz, önálló és megbízható
  • ügyfélorientált szemléletű, képes megérteni a belső üzleti területek sajátos szempontjait
  • jó kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezik
  • nyitott a másokkal való együttműködésre, de mindig szem előtt tartja a saját feladataiból fakadó szempontjai érvényesítését is
  • fejlett problémafeltáró és - megoldó készséggel bír
  • aktív szakmai angol nyelvtudással rendelkezik

Amit előnynek tartunk:

  • online kutatási tapasztalat (online kvalitatív módszerek, komplexebb online kérdőív szerkesztők ismerete)

Amit kínálunk:

  • vonzó juttatási csomag
  • lehetőség belső módszertani projektekre („szakmai kísérletezés”)
  • munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • stabil tulajdonosi háttér
  • fiatal, dinamikus csapat
  • tervezhető munkaidő

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 5.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Marketing / Reklám / Média / PR
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő