www.cvonline.hu

UX designer

  • A hirdetés 780 napja lejárt

A Lechner Tudásközpont csapata

 UX designer

 munkatársat keres

Feladatok

  • A felhasználói szokások felderítése a legkülönfélébb módszerekkel
  • Technológiai és egyéb jelentős befolyásoló tényezők feltérképezése
  • Best practice megoldások elemzése
  • Információs architektúra tervezése
  • Webes alkalmazások, (responsive-) weboldalak, egyéb digitális termékek szerkezeti, tartalmi és működési koncepciójának kidolgozása
  • A felhasználói felületek drótváz, illetve prototípus szintű tervezése

Elvárás

  • Meghatározó szerepet vállaltál webes alkalmazások, website-ok tervezésében
  • Van tapasztalod egy termék, portál, vagy szolgáltatás hosszú távú felügyeletében, fejlesztésében
  • Követed a trendeket, lelkesít egy-egy zseniálisan megtervezett felület
  • Könnyedén kifejezed magad vizuálisan is, szeretsz skicceket készíteni
  • Jól gazdálkodsz az időddel, nem áll messze tőled a projekt management sem

Előny

  • Dolgoztál már Axure-ben
  • Projekt csapat szakmai koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Valamilyen társ területen is alkottál már (webdesign, sitebuild, üzleti tanácsadás, marketing stb.)

Az önéletrajzokat a pozíció és a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2015. augusztus 20-ig az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő