www.cvonline.hu

UX DESIGNER

  • A hirdetés 3 napja lejárt

A Vatera.hu oldal 2000-ben kezdte meg működését azzal a céllal, hogy az eladók és a vevők egymásra találását segítse. Az online piacteret néhány hazai egyetemista alapította, elkötelezve magukat annak, hogy hazánkban egy új kereskedelmi platformot létrehozva bárki számára lehetővé tegyék az interneten keresztül történő kereskedést. Míg az oldal indulásának első évében csupán 701 felhasználót regisztrált az oldal, ma már közel 2,7 milliós felhasználói táborának köszönhetően óriási potenciális vevőkör elérésére nyújt lehetőséget. Ennek köszönhetően havonta 350.000 termék talál új gazdára a piactéren, ami percenként több, mint 10 sikeres vásárlást jelent.

UX DESIGNER

Feladatok:

  • Egységes webes UX/UI koncepció tervezése, kidolgozása
  • Usability és UX elemzés
  • Javaslatok kidolgozása, felhasználói élmény és konverzió növelése érdekében
  • Felhasználók által kedvelt megoldások keresése A/B teszteléssel
  • Mobil applikációk és mobilra optimalizált oldalak tervezése
  • Képernyők felépítésének megtervezése, wireframe-k készítése
  • A termékfejlesztés folyamatában UX szempontok meghonosítása, gyakorlatok kialakítása

Elvárások:

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • E-kereskedelmi weboldalak kapcsán szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Aktuális UX/ UI trendek ismerete
  • Google Analytics és Excel alapos ismerete
  • Felhasználói szintű Photoshop ismeret
  • Wireframe-ek készítésében szerzett nagy tapasztalat
  • Elhivatottság minden iránt, ami UX, design és innováció, szakmai tanulási igény
  • Projektmenedzseri attitűd, önállóság és jó problémamegoldó képesség
  • Szépérzék, kreativitás
  • Erős vizuális design készségek
  • Letisztult látványvilág

Előnyök:

  • Szakmai újdonságok iránti nyitottság

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VII. kerület
Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR > Designer
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű