www.cvonline.hu

UX Designer

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1097922

UX Designer

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Energiapiaci szereplőknek szállított teljes informatikai termékvonal felhasználói élményének és felületeinek megalkotására, az alkalmazások igényes és egységes működésének hosszú távú és folyamatos tervezésére keresünk tapasztalt munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

•- A Design és fejlesztői csapatokkal együttműködve az alkalmazások UX, ergonómiai szempontból igényes és egységes működésének kidolgozása

•- A felhasználói igények és üzleti célok megértésén alapuló ergonomikus felhasználói felületek tervezése

•- Usability és UI szempontok képviselete, a termék ilyen irányú fejlesztése, nyomon követése

•- Képernyő- és folyamattervezés, képernyők validálása, refaktorálása, specifikációk, checklistek kidolgozása

•- Információs architektúrák, sitemapek készítése

•- Drótvázak, prototípusok készítése

•- Infografikák készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- A felhasználó igények képviseletének képessége

•- Affinitás a komplex üzleti célok megértésére

•- Tapasztalat felhasználói tesztelésben és interjúban

•- Hajlam és hozzáértés a digitális terméktervezéshez usability szempontból

•- Vizuális kifejezőkészség különböző eszközökön

•- Jártasság adatvizualizációban

•- Webes tipográfia

•- Webalkalmazások megvalósíthatóságának ismerete

•-Adobe Fireworks, Illustrator, Axure rajzolóprogram ismerete (ezeket kiválthatja azonos célú alkalmazás ismerete)

•- RWD ismerete

•- Jártasság architektúrális és folyamattervezésben

•- Ikonrajzolási képesség

•- Jó kommunikációs készség

•- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

•- Alapvető programozási ismeretek

•-Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

•- HTML, CSS ismerete

•- Energiapiac ismerete

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk energetikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, vezető szoftverfejlesztő cég.

Amit kínálnak:

•- Lehetőség egy teljes informatikai termékvonal alkalmazásainak ergonómiai fejlesztésére

•- Önállóság, szabadság a kreatív ötletek kibontakoztatására

•- Piacvezető cég termékfejlesztésének folyamatos nyomon követése, rálátás a fejlesztési folyamat teljes spektrumára

•- Legkorszerűbb eszközök

•- Motivált, fiatal, agilis, segítőkész csapat, SCRUM módszertan

•- Rugalmas munkaidő

•- Versenyképes fizetés

•- Iroda extrákkal (pl.: kávégép, tisztított víz, házimozi, Xbox, csocsó, dart)

•- Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.