www.cvonline.hu

UX designer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1065618
lejárt

UX designer

Leendő munka helyed:

Megbízónk nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. Egyetlen, standardizált web alkalmazás fejlesztésén dolgoznak. Éppen ezért nagy hangsúlyt fektetnek termékük minőségére és használhatóságára.

Betöltendő pozíció:

UX Designerként a felhasználó szemszögéből és az ő igényeit figyelemben tartva kell majd felhasználó-központú megoldásokat tervezned. Egy Scrum csapatban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy szoftverfejlesztőkkel, tesztelőkkel és termékmenedzserekkel kell minden nap együttműködnöd. Feladataid közé tartozik majd például lenyűgöző felületek készítése – általában Adobe Illustrator segítségével. Emellett szerves része lesz munkádnak a kutatás, folyamattervezés és használhatóság szem előtt tartása is. Bizonyos időközönként Hollandiába kell majd utaznod, különösen karriered kezdetén. Vedd számításba, hogy évente többször egy másik országban kell töltened néhány hetet.

Elvárások:

Intelligens vagy és kitűnő absztrakt gondolkodásmóddal rendelkezel
Egyetemi diplomád van, 3v munka tapasztalatod van hasonló pozícióban, vagy pályakezdőként diplomádat interakció-tervezés, multimédia-tervezés vagy hasonló szakirányon szerezted
Képes vagy önállóan és aktívan visszajelzéseket keresni

Juttatások:

Modern munkakörnyezet
Innovatív projektek
Utazási lehetőség
Folyamatos szakmai továbbképzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet várjuk a jelentkezésedet angol nyelvű önéletrajzzal és portfolióval a regisztrációt követően!

Egyéb hasonló állások Önnek
UX/UI designer

Megbízónk egyedi fejlesztésekkel és meglévő ren...
Budapest

UX szakértő és tervező

Trenkwalder Kft

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partner...
Veszprém, Veszprém

Process Designer (Budapest)

IT Services Hungary Kft.

The experience of discovery is what makes this ...