www.cvonline.hu

UX designer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1065618
lejárt

UX designer

Leendő munka helyed:

Megbízónk nemzetközi szoftverfejlesztő és tanácsadó cég, amely szolgáltatásmenedzsment-folyamatokra szakosodott. Egyetlen, standardizált web alkalmazás fejlesztésén dolgoznak. Éppen ezért nagy hangsúlyt fektetnek termékük minőségére és használhatóságára.

Betöltendő pozíció:

UX Designerként a felhasználó szemszögéből és az ő igényeit figyelemben tartva kell majd felhasználó-központú megoldásokat tervezned. Egy Scrum csapatban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy szoftverfejlesztőkkel, tesztelőkkel és termékmenedzserekkel kell minden nap együttműködnöd. Feladataid közé tartozik majd például lenyűgöző felületek készítése – általában Adobe Illustrator segítségével. Emellett szerves része lesz munkádnak a kutatás, folyamattervezés és használhatóság szem előtt tartása is. Bizonyos időközönként Hollandiába kell majd utaznod, különösen karriered kezdetén. Vedd számításba, hogy évente többször egy másik országban kell töltened néhány hetet.

Elvárások:

Intelligens vagy és kitűnő absztrakt gondolkodásmóddal rendelkezel
Egyetemi diplomád van, 3v munka tapasztalatod van hasonló pozícióban, vagy pályakezdőként diplomádat interakció-tervezés, multimédia-tervezés vagy hasonló szakirányon szerezted
Képes vagy önállóan és aktívan visszajelzéseket keresni

Juttatások:

Modern munkakörnyezet
Innovatív projektek
Utazási lehetőség
Folyamatos szakmai továbbképzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet várjuk a jelentkezésedet angol nyelvű önéletrajzzal és portfolióval a regisztrációt követően!

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior Windows System Engineer

Randstad Hungary Kft.

Our client is a software house, specialized in ...
Budapest

Business Architect

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar pia...
Budapest

Network specialist

Trenkwalder Kft

We are looking for a dynamic, energetic and fle...