www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 915416
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Energiapiaci szereplőknek szállított teljes informatikai termékvonal felhasználói élményének és felületeinek megalkotására, az alkalmazások igényes és egységes működésének hosszú távú és folyamatos tervezésére keresünk tapasztalt munkatársat megbízónk részére.

UX DESIGNER (E-I03)

Főbb feladatok:
  • A Design és fejlesztői csapatokkal együttműködve az alkalmazások UX, ergonómiai szempontból igényes és egységes működésének kidolgozása
  • A felhasználói igények és üzleti célok megértésén alapuló ergonomikus felhasználói felületek tervezése
  • Usability és UI szempontok képviselete, a termék ilyen irányú fejlesztése, nyomon követése
  • Képernyő- és folyamattervezés, képernyők validálása, refaktorálása, specifikációk, checklistek kidolgozása
  • Információs architektúrák, sitemapek készítése
  • Drótvázak, prototípusok készítése
  • Infografikák készítése

Elvárások:
  • A felhasználó igények képviseletének képessége
  • Affinitás a komplex üzleti célok megértésére
  • Tapasztalat felhasználói tesztelésben és interjúban
  • Hajlam és hozzáértés a digitális terméktervezéshez usability szempontból
  • Vizuális kifejezőkészség különböző eszközökön
  • Jártasság adatvizualizációban
  • Webes tipográfia
  • Webalkalmazások megvalósíthatóságának ismerete
  • Adobe Fireworks, Illustrator, Axure rajzolóprogram ismerete (ezeket kiválthatja azonos célú alkalmazás ismerete)
  • RWD ismerete
  • Jártasság architektúrális és folyamattervezésben
  • Ikonrajzolási képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
Előnyt jelent:
  • Alapvető programozási ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • HTML, CSS ismerete
  • Energiapiac ismerete

Amit kínálunk:
  • Lehetőség egy teljes informatikai termékvonal alkalmazásainak ergonómiai fejlesztésére
  • Önállóság, szabadság a kreatív ötletek kibontakoztatására
  • Piacvezető cég termékfejlesztésének folyamatos nyomon követése, rálátás a fejlesztési folyamat teljes spektrumára
  • Legkorszerűbb eszközök
  • Motivált, fiatal, agilis, segítőkész csapat, SCRUM módszertan
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Iroda extrákkal (pl.: kávégép, tisztított víz, házimozi, Xbox, csocsó, dart)
  • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió