www.cvonline.hu

ÜVEGOLVASZTÓ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 1095729
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szereted a változatos munkát? Tudsz targoncázni és van is róla megfelelő végzettséged? Ebben az esetben olvasd végig állásajánlatunkat!

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk a világítástechnika gyártásának világélvonalán jár, ezt bizonyítja az Európai Világítástechnikai Bemutató- és Élményközpont, amely bemutatja, mire képes a cég a csúcstechnológiák, így többek között a LED-ek előállítása terén. A Vállalat jelenleg 10.000+ munkatársat foglalkoztat az országban. A 125 éves működésük során sok eredménnyel büszkélkedhetnek.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Zalaegerszeg

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Béren kívüli juttatás
  • Útiköltség térítéS

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Zsákos valamint tartályautóval érkezett anyagok betárolása az előírt silókba.
  • Üvegcserép törése, tárolása az előírt silókba.
  •  Az anyagbemérések, keverési folyamat felügyelete.
  • Az olvasztókemence és a regenerátor kamrák állapotának ellenőrzése szemrevételezéssel.
  •  A tüzelési paraméterek és az olvasztás folyamatos felügyelete.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Szakmunkás végzettség.
  • Építő- és anyagmozgató gép kezelője bizonyítvány (Targoncavezető szakmairány)
  • Több műszakos munkarend vállalása.
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen illetve targoncás munkakörben szerzett tapasztalat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

További információval kapcsolatban a +36 20/239-4295 telefonszámon tudsz érdeklődni, vagy személyesen Zalaegerszegen, Mártírok 75.szám alatt.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya