www.cvonline.hu

Üveggyártógép karbantartó

  • A hirdetés 195 napja lejárt

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni, ahol egy sikeres csapat tagja lehet? Van tapasztalata karbantartás és formázás terén? Akkor ez az Ön lehetősége. Jelentkezzen az alábbi pozícióra.

Feladatok:

  • Az üveggyártógép karbantartási tevékenység tervezése, szervezése, végrehajtása, irányítása és ellenőrzése
  • Javaslattétel a tevékenység folyamatos javítására
  • Dokumentációk vezetése
  • Éves karbantartási tervek készítése
  • Az üveggyártógépek teljesítményének, működésének nyomonkövetése

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 5 év tapasztalat formázás és karbantartás terén
  • Számítógépes alapismeret
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fizetésen kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési lehetőség szakmai téren
  • Célorientált és sikeres csapat

Munkavégzés helye: Orosháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja a 06-20-216-00-43-as számot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014