www.cvonline.hu

Üveges (Hollandia)

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Üveges
(Hollandia)

Ablakok beszerelésre keresünk üvegeseket Hollandiai munkavégzésre

Feladatok: ablaküvegek berakása, a munka folyamán nem kell vágni csak berakni azokat.

Követelmények/egyéb:

  • releváns szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • angol vagy német nyelvtudás
  • VCA/SCC előnyt jelent
  • Gépjármű előnyt jelent

Szállás és biztosítás a cég által térítve, hollandiai bejelentés és heti fizetés(480EUR nettó/hét) a kinti bankszámlára. Kezdés optimális esetben egy héten belül lehetséges.

Munkavégzés helye: Brabant

Jelentkezéséhez kérjük, csatolja idegen nyelvű önéletrajzát, VCA vagy SCC vizsgájának fénymásolatát, valamint további vizsgák esetén azoknak a fénymásolatát.

Tapasztalt jelentkezők és brigádok jelentkezését is várjuk! Jelentkezés angol vagy német önéletrajzzal az alábbi e-mail címen. Bővebb infó a 06-30-401-9050-es telefonszámon.