www.cvonline.hu

Üveg előkésztő

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Ablaküvegek gyártásával foglalkozó cégünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Üveg-előkészítő (BUD28)

Feladatok:

  • Üveg előkészítése (zsírtalanítás, ragasztás)
  • Utómunkálatok elvégzése
  • Műanyag és gumi autóalkatrészek gyártása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit mi nyújtunk:

  • Stabil, biztos munkahely
  • Családias környezet
  • Választható cafeteria elemek
  • Céges busz
  • korrekt bérezés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Aszód
  • Céges busz biztosított Verseg, Kartal, Bercel, Püspökhatvan, Vácszentlászló, Zsámbok és Tura irányából
  • Műszakrend: három műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Telefonon is lehet érdeklődni a +36 20/ 254 8411-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014