www.cvonline.hu

Üveg-előkészítő

  • A hirdetés 130 napja lejárt

Ablaküvegek gyártásával foglalkozó cégünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba kiemelt bérezéssel az hosszú távra az alábbi pozícióba:

Leendő munkatárs feladatai:

  • Üveg előkészítése (zsírtalanítás, ragasztás)
  • Utómunkálatok elvégzése
  • Műanyag és gumi autóalkatrészek gyártása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő operátori bérezés
  • Cafeteria + egyéb juttatások
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Aszód
  • Műszakrend: Három műszak
  • Céges buszjárat: Verseg, Kartal, Aszód, Kisköre, Tiszanána, Komló, Tenk, Erdőtelek, Hatvan, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Váckisújfalu, Galgamácsa, Iklad, Domony, Vácszentlászló, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Cserhátsurány, Monora, Hugyag irányából

Amennyiben hirdetése felkeltette érdeklődését önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 284 4461-es telefonszámon érdeklődhet!

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka