www.cvonline.hu

ÚTÜZEMELTETŐ GÉPKOCSIVEZETŐ – KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 358 napja lejárt

A Mecsek Autópálya – Üzemeltető Zrt.,

az M6-M60-as koncessziós autópályák

Szekszárd – Bóly – Pécs közötti szakaszának üzemeltetésére alakult külföldi tulajdonú részvénytársaság

Bátaszéki üzemeltetési központjába keres munkatársakat

munkakörbe

Feladata:

  • Az autópálya mentén található növényzet gondozása
  • Karbantartási munkák elvégzése az autópályán és az üzemmérnökségen
  • Úttartozékok tisztítása az előírt rendszerességgel
  • Téli üzemeltetés során a gépjárművek vezetése, téli üzemeltetési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakmunkás képesítés
  • C., E. kategóriás jogosítvány - 5 éves gépjárművezetői gyakorlat
  • GKI kártya

Előny:

  • OKJ-s gépkezelői jogosítvány
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat és útkarbantartási végzettség

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkahelyi balesetbiztosítás

Munkavégzés helye:

M6-M60 autópálya (Szekszárd-Pécs szakasza)
Bátaszéki Üzemeltetési Központ

Érdeklődés esetén magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi címre juttassa el:

  • E-mail címen
  • Személyesen a Bátaszéki Üzemeltetési Központba

Jelentkezési határidő: 2016. április 3.

Helyek Tolna
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges