www.cvonline.hu

ÚTÜZEMELTETŐ GÉPKOCSIVEZETŐ – KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 443 napja lejárt

A Mecsek Autópálya – Üzemeltető Zrt.,

az M6-M60-as koncessziós autópályák

Szekszárd – Bóly – Pécs közötti szakaszának üzemeltetésére alakult külföldi tulajdonú

részvénytársaság

Pécsudvardi üzemeltetési központjába keres

munkatársakat

 ÚTÜZEMELTETŐ GÉPKOCSIVEZETŐ –

KARBANTARTÓ

munkakörbe

Feladata:

  • Az autópálya mentén található növényzet gondozása
  • Karbantartási munkák elvégzése az autópályán és az üzemmérnökségen
  • Úttartozékok tisztítása az előírt rendszerességgel
  • Téli üzemeltetés során a gépjárművek vezetése, téli üzemeltetési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakmunkás képesítés
  • B., C., E. kategóriás jogosítvány - 5 éves gyakorlat
  • Nehéz- és kisgépkezelői jogosítvány
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat és útkarbantartási végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkahelyi balesetbiztosítás

Munkavégzés helye: M60 autópálya Pécsudvardi Üzemeltetési Központ

Érdeklődés esetén magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre juttassa el.

Jelentkezési határidő: 2016. január8.

Helyek Baranya
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő