www.cvonline.hu
Utómunkás (Referenciaszám: PJ3387)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.02.
Jelentkezési határidő: 2015.10.09.
Hirdetés azonosító: 903542
lejárt

Német illetőségű, nemzetközileg elismert autóipari megbízónk számára keresünk munkatársakat
az alábbi munkakörbe:

Javító munkás

Feladatok:
- Autóipari termékek ellenőrzése, javítása

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Terhelhetőség, jó kézügyesség
- Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
- Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:
- Azonnal a cég saját állományába történő felvétel
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Céges járatok több irányból
- Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatás + célprémium
- Utazási támogatás
- Fejlődési lehetőség
- Családias légkör

Munkavégzés helye:
- Mór, Ipartelep

Céges járatok az alábbi településekről:

Aka, Bakonysárkány, Mór, Tatabánya, Kömlőd, Környe, Dad, Oroszlány, Bokod, Pusztavám, Csákberény, Söréd, Csókakő, Bodajk, Bakonycsernye, Csetény, Szápár, Jásd, Dudar, Bakonynána, Mecsér, Balinka, Nagyveleg, Ászár, kisbér, Vérteskehely, Császár, Fehérvárcsurgó, Magyaralmás, Kincsesbánya, Sárkeresztes, Moha, Iszkaszentgyörgy, Tata.

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.