www.cvonline.hu

UTÓMUNKÁS (6801)

  • A hirdetés 862 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe:
Utómunkás MÓR

Feladatok:
Az elkészült üléshabok ellenőrzése, javítása.

Elvárások:
•Befejezett általános iskolai végzettség
•Terhelhetőség
•Kézügyesség
•Precizitás
•Igényes munkavégzés

Előnyt jelent:
•Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
•Autóipari tapasztalat

Munkaidő:
•3 műszakos munkarendben

Munkavégzés helye:
Mór, Ipartelep (Pusztavám) (Nemzetközileg ismert és elismert autóipari beszállító. Fő tevékenységünk: lágy üléshabok és egyéb PUR termékek gyártása.)

Amit kínálunk:
•Bejárás biztosítása (Aka, Bakonysárkány, Mór, Tatabánya, Kömlőd, Környe, Dad, Oroszlány, Bokod, Pusztavám, Csákberény, Söréd, Csókakő, Bodajk, Bakonycsernye, Csetény, Szápár, Jásd, Dudar, Bakonynána, Mecsér, Balinka, Nagyveleg, Ászár, Kisbér, Vérteskethely, Császár, Tata, Fehérvárcsurgó, Magyaralmás, Kincsesbánya, Sárkeresztes, Moha, Iszkaszentgyörgy)
•Buszjárataink igény szerint bővíthetőek
•Versenyképes jövedelem
•Azonnali kezdés
•Folyamatos fejlődési lehetőség
•Cafeteria
•Célprémium
•Lendületes csapat
•Családias légkör

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése  e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Érdeklődni:
Pannon-Work iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-926

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő