www.cvonline.hu

UTÓMUNKÁS (6666)

  • A hirdetés 921 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe:
Utómunkás
Kisbér

Feladatok:
•a legyártott termékek átvétele, ellenőrzése
•a legyártott termékeken észlelt sorják kéziszerszámmal való eltávolítása, sorjázása,  reszelése
•alkatrészek csavarozása,
•a termékek konténerekben való rakása, csomagolása

Elvárások:
•alap ( 8 általános iskolai végzettség) vagy középfokú végzettség
•többműszakos munkarend vállalása

Munkaidő:
•3 műszakos munkarendben

Munkavégzés helye:
•Kisbér (Fém megmunkálással foglalkozó cégnél)

Amit kínálunk:
•Bejárás biztosítása (Kisbér 25km vonzáskörzetéből)
•Versenyképes jövedelem

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Érdeklődni:
Pannon-Work iroda
Cím: 2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4 II. emelet (A Vértes Agorával szemben fehér épület)
Ügyfélfogadás: Hétfőtől - Péntekig 12:00-16:00 óra között
Telefon: 34/312-061, 70/776-3200; 70/3820-926