www.cvonline.hu

Utókalkulátor

  • A hirdetés 284 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

UTÓKALKULÁTOR

Feladatok:

  • Különböző termékek tényadatainak vizsgálata az előírthoz képest
  • Terv- és tényköltségek követése és kiértékelése (nyereségesség vizsgálata)
  • Eltérések feltárása esetén megfelelő intézkedések indítása a társosztályokkal egyeztetve
  • Ad-hoc költségszámítások, kiértékelések, elemzések, készlet átértékelések és utókalkulációk
    készítése

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdász diploma
  • Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Kimagasló szintű MS Office, excel programozási ismeretek
  • VBA ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismeretek

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát „Szügy” jeligével az alábbi címre küldheti Timár Renáta részére.

Helyek Nógrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő