www.cvonline.hu

Utókalkulátor

  • A hirdetés 565 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Feladatok:

  • Különböző termékek tényadatainak vizsgálata az előírthoz képest
  • Terv- és tényköltségek követése és kiértékelése (nyereségesség vizsgálata)
  • Eltérések feltárása esetén megfelelő intézkedések indítása a társosztályokkal egyeztetve
  • Ad-hoc költségszámítások, kiértékelések, elemzések, készlet átértékelések és utókalkulációk készítése

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdász diploma
  • Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Kimagasló szintű MS Office, excel programozási ismeretek
  • VBA ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismeretek

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát „Szűgy” jeligével a lenti e-mail címre küldheti Tímár Renáta részére.

Helyek Nógrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő